Stomatologia estetyczna w Tychach – Klinika ES Dentica
 
W celu uczynienia strony internetowej bardziej użyteczną i funkcjonalną, używamy informacji zapisanych za pomocą plików cookies. Korzystanie z serwisu jest równoznaczne
ze zgodą użytkownika na ich stosowanie. Dowiedz się więcej lub zmień ustawienia plików cookies.
Praktyka stomatologiczna ES Dentica

Wybielanie zębów

Rejestracja przez InternetU nas możesz płacić kartą

VISA VISA ELECTRON MASTER CARD MAESTRO CIRRUS

Stomatologia estetyczna

Ważną dziedziną codziennej pracy doświadczonych, dobrych dentystów, również tych z naszego gabinetu w Tychach, jest stomatologia estetyczna. Damy o to, by uśmiech naszych Klientów nie tracił nic ze swojego piękna, a zęby promieniały bielą i świeżością każdego dnia.

W gabinecie stomatologicznym ES Dentica w Tychach oferujemy Państwu szeroki wybór zabiegów z zakresu stomatologii estetycznej:

  • korektę linii uśmiechu materiałami kompozytowymi, licówkami i koronami pełnoceramicznymi
  • wybielanie zębów za pomocą lampy Beyond (1 godzina w gabinecie)
  • wybielanie nakładkowe (w domu)
  • wybielanie martwych zębów po leczeniu kanałowym
  • usuwanie przebarwień
  • zamykanie przerw międzyzębowych
  • rekonstrukcje złamanych zębów.

 

Wybielanie zębów

Państwa uwadze polecamy szczególnie zabieg wybielania zębów za pomocą lampy Beyond. Kuracja ta polega na nałożeniu na zęby specjalnego żelu wybielającego, który pod wpływem naświetlania lampą wnika przez szkliwo do zębiny. Zabieg jest wykonywany w trakcie jednej wizyty u stomatologa, a do tego jest całkowicie bezpieczny i komfortowy. Efekt kuracji utrzymuje się przez 2 lata – przez cały ten czas nasi Pacjenci mogą cieszyć się pięknymi, lśniąco białymi zębami.

Dentyści z naszego gabinetu stomatologicznego każdego dnia dokładają wszelkich starań, by spełnić wszystkie oczekiwania Pacjentów i pomóc im w rozwiązaniu wszelkich problemów z zakresu stomatologii estetycznej.